Aktualności

Leśna Radość wita wiosnę

Witajcie, miłośnicy natury, poszukiwacze wiosennych przygód! Czy już poczuliście ten delikatny powiew wiosny, który pobudza do życia każdą kroplę rosy na trawie i każdy pączek na drzewach? To idealny czas, by odkryć urok Leśnej Radości w sercu Poraja!

Więcej…

Magiczny Dzień Kobiet w Leśnej Radości

Dziękujemy wszystkim za fantastyczną zabawę z okazji Dnia Kobiet. W dniu 9 marca miał miejsce magiczny wieczór w naszym Ośrodku: szalona zabawa przy dźwiękach największych hitów serwowanych przez super DJ.

Więcej…

Komunikat z dnia 10 sierpnia 2023r.

Basen Kąpielowy RFG SA mieszczący się w Jastrzębiu Gmina Poraj informuje, że w dniu 10 sierpnia 2023 roku zostały przeprowadzone przez Laboratorium SGS Pszczyna badania jakości wody basenowej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda w pływalniach (Dz. U. z 2015 r. poz.2016)

Parametry wody zgodne z normami

Kierownik OW Leśna Radość
Krzysztof Bauer

 

Więcej…

Raków Częstochowa Mistrzem Polski

Pragniemy złożyć serdeczne gratulacje dla naszego partnera biznesowego - Rakowa Częstochowa za zdobycie pierwszego w historii Mistrzostwa Polski.
Ten sukces to zasługa i wielki triumf właściciela klubu Michała Świerczewskiego - pod którego rządami Raków wrócił do Ekstraklasy!
Gratulacje również dla Pana Trenera - Marka Papszuna, sztabu oraz całej drużyny!

Zarząd RFG S.A.