Wczasy dla seniorów

Leśna Radość to idealne miejsce na wczasy dla seniorów przez cały rok. Urokliwe zacisze w leśnym otoczeniu pięknej, jurajskiej przyrody to wymarzone miejsce dla seniorów na wypoczynek i regenerację sił z daleka od miejskiego szumu i zgiełku. Czyste powietrze, śpiew ptaków i zapach sosnowego lasu sprawią, iż będą Państwo zachwyceni położeniem naszego ośrodka. Liczne ścieżki spacerowe zarówno na naszym terenie i wokół znajdującego się w bliskim sąsiedztwie Zalewu Poraj zachęcają do wycieczek pieszych, jak i rowerowych (posiadamy wypożyczalnię rowerów). Osobom spragnionym wyjątkowego relaksu proponujemy skorzystanie z dwóch saun: suchej (szczególnie polecanej  osobom, które cierpią na bóle mięśniowe, stawów, reumatyzm, astmę oskrzelową, nieregularne ciśnienie krwi) lub parowej (wskazanej dla osób początkujących i potrzebujących wsparcia w procesie odchudzania).
W upalne dni schłodzenie i wytchnienie można znaleźć w basenie na świeżym powietrzu, który wraz z brodzikiem stanowi idealną propozycję dla amatorów wodnych atrakcji w każdym wieku. Basen jest otoczony opieką profesjonalnych ratowników.
Malownicze położenie Leśnej Radości na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej pełnej niezliczonej ilości szlaków turystycznych, zamków, jaskiń i charakterystycznych białych ostańców, z pewnością przypadnie do gustu amatorom dalszych wycieczek ze zwiedzaniem. Naszym Gościom oferujemy nocleg w przytulnych pokojach z łazienkami. Każdy pokój posiada balkon z ładnym widokiem na pełen zieleni teren ośrodka. Dysponujemy pokojami przystosowanymi do potrzeb osób starszych i z częściową niepełnosprawnością. Seniorom polecamy pyszne domowe posiłki przygotowywane przez naszych kucharzy, którzy na życzenie i specjalne potrzeby żywieniowe Gości przygotują potrawy w wersji dietetycznej.

Leśna Radość to idealne miejsce na wczasy dla seniorów!

W każdy czwartek zapraszamy do naszego drugiego obiektu Jurajska Przystań znajdującego się w bliskim sąsiedztwie na Czwartki Seniora z atrakcjami.