O nas

Leśna Radość jest położona w Jastrzębiu koło miejscowości Poraj na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. Jest wyjątkowym miejscem stworzonym dla wszystkich, którym marzy się wypoczynek w otoczeniu lasu, urokliwych zakątków przyrody, z dala od wielkomiejskiej wrzawy. Dzięki bogatej ofercie rekreacyjno-rozrywkowej nasi Goście mogą być pewni, iż spędzony u nas czas będzie atrakcyjną i przyjemną odskocznią od codziennych trosk. Rozległy zielony teren naszego ośrodka, liczne atrakcje (między innymi: basen zewnętrzny, kort tenisowy, boiska do siatkówki, koszykówki, sauny, kręgle), wygodne noclegi w przytulnych pokojach oraz dobra kuchnia zapewnią udany wypoczynek na łonie natury. Okoliczne ścieżki i trasy doskonale nadają się do długich spacerów i rowerowych przejażdżek.
Leśna Radość to doskonała propozycja na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, seniorów oraz dzieci i młodzieży. Amatorów sportów wodnych i wędkarstwa ucieszy sąsiedztwo akwenu wodnego - nieopodal znajduje się malowniczo położony Zalew Poraj. Atrakcyjne usytuowanie obiektu na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w pobliżu warowni, ostańców, jaskiń i zamków skutecznie zachęca do wycieczek i podziwiania krasowych perełek Jury. Nasza oferta jest dedykowana zarówno zwolennikom spędzania wolnego czasu w błogim spokoju, jak również miłośnikom aktywnego wypoczynku.
Leśna Radość to również idealne miejsce do organizacji wyjątkowych przyjęć okolicznościowych, weselnych, bankietów dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Na terenie naszego obiektu znajduje się duża sala restauracyjna oraz dwie mniejsze sale konferencyjne.

Leśna Radość zaprasza przez cały rok!

01DCS-2711-2713
0220190531135856
0320190531131643
04DCS2999


Zapraszamy również do naszego drugiego ośrodka Jurajska Przystań, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie, również miejscowości Jastrząb koło Poraja. Jurajska Przystań posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Poraj z własnym pomostem dla jednostek pływających oraz wypożyczalnię sprzętu wodnego.

Właścicielem obiektów jest REGIONALNY FUNDUSZ GOSPODARCZY S.A. z siedzibą w Częstochowie,
Spółka ze 100 % udziałem Skarbu Państwa

Regionalny Fundusz Gospodarczy

pdf

Regulamin Ośrodka Wypoczynkowego Leśna Radość

Rozmiar: 179.32 kb
Data dodania: 27-02-2024