Strefa Rozrywki

Na rozgległym terenie Leśnej Radości znajduje się wiele atrakcji, które wypełnią czas wolny i umilą wypoczynek.
W naszej Strefie Rozrywki, zlokalizowanej na najniższej kondygnacji budynku głównego, nasi Goście mogą skorzystać z dwóch torów do gry w kręgle, stołu bilardowego, darta i cymbergaja.

CENNIK KRĘGLE: dla Gości Ośrodka pierwsze pół godziny bezpłatnie, 50 zł/h (pn-czw), 60 zł/h (weekend)

Dodatkowo na terenie naszego ośrodka znajduje się duży namiot plenerowy (wyposażony w stoły i ławy), przenaczony do organizacji wieczorów tanecznych, recitali oraz imprez biesiadnych na świeżym powietrzu.

01DCS2962
0220190709151303
0320190709150949
042969-2970

Leśna Radość w Jastrzębiu koło miejscowości Poraj do doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę, bliskość natury ale również tych, którzy w takim otoczeniu nie stronią od aktywnego wypoczynku. Leśna Radość dysponuje szeroką ofertą dodatkowych atrakcji. Nasze strefy rekreacji, rozrywki, fitness zadowolą amatorów sportów i relaksu, miłośników kąpieli wodnych i słonecznych, pasjonatów spacerów i wycieczek. Liczne atrakcje znajdujące się w bliskiej i dalszej okolicy, między innymi malowniczy Zalew Poraj, Szlak Orlich Gniazd, średniowieczne zabytki i jurajskie pomniki przyrody (Jura Krakowsko - Częstochowska) z pewnością przypadną do gustu naszym Gościom.

Serdecznie zapraszamy do Leśnej Radości na kręgle i udany wypoczynek blisko natury!