Wczasy dla rodzin

Leśna Radość to doskonałe miejsce na wczasy dla rodzin, które cenią sobie spokój, jak i aktywny wypoczynek na łonie natury z dala od wielkomiejskiej wrzawy.
Polecamy nasz obiekt rodzinom z dziećmi zarówno na weekendowy wypoczynek, jak również wakacyjne wczasy w pełnym wymiarze. Będą Państwo zachwyceni przestrzenią naszego ośrodka. Wielopokojowe, dwukondygnacyjne pawilony zlokalizowane są w malowniczym terenie leśnym, otoczonym bogatą szatą roślinną i siecią ścieżek spacerowych. Wolne chwile na terenie Leśnej Radości można spędzać aktywnie podczas wspólnych zajęć: rozgrywek tenisowych czy gry w kręgle lub cieszyć się relaksem korzystając z sauny lub kąpieli słonecznych i wodnych. W miesiącach letnich dla dzieci ogromną atrakcją jest odkryty, zewnętrzny basen kąpielowy, a dla najmłoszych brodzik z płytką wodą. Rodzice mogą spokojnie korzystać z uroków wypoczynku, gdyż na terenie basenów opiekę sprawuje profesjonalny zespół ratowników. Naszym Gościom oferujemy nocleg w przytulnych pokojach (2, 3 i 4- osobowych) z łazienkami oraz całodniowe wyżywienie w postaci pysznych śniadań, obiadów i kolacji, przygotowywanych na miejscu przez naszych kucharzy.
Znajdujący się w bliskiej okolicy malowniczy Zalew Poraj z pewnością spodoba się miłośnikom sportów wodnych i pasjonatom wędkarstwa. Atrakcyjne usytuowanie obiektu w pobliżu warowni, ostańców, jaskiń i innych krasowych perełek Jury Krakowsko- Częstochowskiej sprawia, iż jest to doskonała wycieczkowa baza wypadowa. Liczne ścieżki, szlaki i jurajskie trasy rowerowe przypadną do gustu amatorom aktywnego wypoczynku (na terenie naszego ośrodka znajduje się wypożyczalnia rowerów).

Leśna Radość to doskonałe miejsce na udane wczasy dla rodzin!

Rodzinom polecamy nasz drugi ośrodek Jurajska Przystań, znajdujący się w bliskim sąsiedztwie Leśnej Radości, zlokalizowany również w miejscowości Jastrząb koło Poraja. Jurajska Przystań posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Poraj z własnym pomostem dla jednostek pływających.