Imprezy Rodzinne

Atrakcyjne położenie naszego obiektu Leśna Radość w Jastrzębiu koło miejscowości Poraj,
w otoczeniu pachnących sosnowych lasów, malowniczego Zalewu Poraj i jurajskich plenerów (Jura Krakowsko-Częstochowska), z dala od miejskich aglomeracji — tworzy wyjątkowy klimat do celebrowania ważnych imprez o charakterze rodzinnym. Rozległy, zielony teren Leśnej Radości, obszerna baza noclegowa oraz gruntownie odnowiona i atrakcyjnie zaaranżowana sala bankietowa to główne atuty naszego ośrodka. Nasza sala może pomieścić nawet 150 osób i dlatego idealnie nadaje się do organizowania dużych imprez. Swietnie sprawdzają się tutaj wesela w tradycyjnym wydaniu. Zapewniamy gustowny wystrój wraz z estetycznie przybranymi stołami i elegancką zastawą. Szyte na miarę pokrowce na krzesła dodadzą szyku i klasy uroczystościom. Sala weselna posiada duży zewnętrzny taras z ładnym widokiem na bogatą szatę roślinną i sieć ścieżek spacerowych, których na naszym terenie nie brakuje. Goście na naszym terenie mogą poczuć się swobodnie i skorzystać z noclegów w wygodnych i przytulnych pokojach (każdy pokój posiada łazienkę i balkon).

Nasi kucharze specjalizują się w tradycyjnej kuchni polskiej. Jednak czerpiąc inspiracje z kuchni światowej są w stanie zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta. Smaczne potrawy przygotowywane są na miejscu, na bazie swieżych produktów. Menu uroczystości rodzinnych, przyjęć weselnych każdorazowo dostosowywane jest do indywidualnych zamównień klientów.

01DCS2780
02DCS2783
03DCS2790
04DCS2784

W Leśnej Radości przez cały rok organizujemy przyjęcia weselne, chrzciny, komunie, uroczyste obiady, bankiety, wieczory panieńskie, kawalerskie oraz inne spotkania z okazji ważnych uroczystości rodzinnych. Dodatkowo na terenie naszego ośrodka znajduje się duży namiot plenerowy (wraz ze stołami i ławami), przenaczony do organizacji wieczorów tanecznych, recitali oraz imprez biesiadnych na świeżym powietrzu. To doskonała lokalizacja do organizacji imprez rodzinnych dla mieszkańców pobliskich miast: Częstochowy, Zawiercia, Myszkowa i regionu (Jura Krakowsko-Częstochowska). Dla najmłodzszych uczestników spotkań oraz tych, którzy lubią dodatkowe atrakcje, oferujemy między innymi: basen zewnętrzny, kręgle, bilard, ping-pong, dart i dwie sauny.

Naszym Gościom gwarantujemy, iż czas spędzony w Leśnej Radości będzie należał do wyjątkowych, niezapomnianych chwil!

W przypadku braku wolnych terminów prosimy o kontakt z naszym drugim, bardziej obiektem Jurajska Przystań, który znajduje się w niedalekim sąsiedztwie również w miejscowości Jastrząb koło Poraja. Sala weselna Jurajskiej Przystani jest przewidzana do organizacji bardziej kameralnych przyjęć (około 50 osób).