Nowa aranżacja sali bankietowej w Leśnej Radości

Sala weselna. Leśna Radość - Jastrząb k/ Poraja. Jura Krakowsko- Częstochowska

Wyjątkowe wesele w leśnym, jurajskim klimacie!

Wolne terminy przyjęć jeszcze w 2019r.

Sala bankietowa znajduje się na terenie ośrodka Leśna Radość w Jastrzębiu koło miejscowości Poraj na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej z dala od zgiełku wielkich miast. Gruntownie odnowiona i atrakcyjnie zaaranżowana, ma bardzo duży potencjał, ponieważ może przyjąć nawet 150 osób. Idealnie nadaje się do organizacji imprez o charakterze rodzinnym i biznesowym. Świetnie sprawdzają się tutaj przyjęcia weselne w tradycyjnym wydaniu. Gustowny wystrój, estetycznie przybrane stoły, elegancka zastawa i szyte na miarę pokrowce na krzesła dodają szyku i klasy uroczystościom. Sala weselna posiada duży zewnętrzny taras z ładnym widokiem na rozległy, zielony teren naszego ośrodka - sprzyja to poczuciu komfortu i swobody naszych Gości.


Menu uroczystości rodzinnych, przyjęć weselnych każdorazowo dostosowane jest do indywidualnych zamównień klientów. Leśna Radość specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej, opartej na bazie świeżych, sezonowych produktów. Jednak wyśmienity zespół kucharzy czerpie ispiracje z kuchni światowych i jest w stanie zaspokoić najbardziej wysyblimowane gusta naszych Gości. W Leśnej Radości przez cały rok organizujemy przyjęcia weselne, chrzciny, komunie, uroczyste obiady, bankiety, wieczory panieńskie, kawalerskie oraz inne spotkania z okazji ważnych uroczystości rodzinnych. Posiadamy jeszcze kilka wolnych terminów na organizację wesela jeszcze w 2019 roku.

Leśna Radość dysponuje pojemną bazą noclegową. Wygodne pokoje z łazienkami znajdują się w dwupiętrowych pawilonach zlokalizowanych na obszernym, zielonym terenie ośrodka i wkomponowanych w bogatą szatę roślinną oraz sieć ścieżek spacerowych. Wszystkie pokoje mają balkony, są wyposażone w telewizor, lodówkę i czajnik bezprzewodowy. Na terenie obiektu jest dostępne Wi-Fi.
Świeże powietrze, otoczenie natury niezmącone wielkomiejskim szumem, wygodne noclegi, atrakcyjna sala bankietowa oraz wyśmienita kuchnia to główne atuty Leśnej Radości. Jastrząb koło miejscowości Poraj to doskonała lokalizacja do organizacji wyjątkowego wesela, przyjęcia dla dla mieszkańców pobliskich miast: Częstochowy, Zawiercia, Myszkowa i regionu (Jura Krakowsko-Częstochowska).  W sprawach rezerwacji terminów prosimy o kontakt telefoniczny: + 48 600 455 690
Gwarantujemy, iż przyjęcie weselne w Leśnej Radości będzie należało wyjątkowych, niezapomnianych chwil zarówno dla Państwa Młodych jak i Gości!