Odkryty basen- recepta na upał

Leśna Radość zaprasza nad Zalew Poraj, na otwarty odkryty basen po modernizacji

Zapraszamy na udany, letni wypoczynek nad Zalew Poraj

Odkryty basen czynny codziennie od godz. 9:00 do 19:00

Leśna Radość na terenie swojego ośrodka uruchomiła po modernizacji zewnętrzny, odkryty basen na świeżym powietrzu. To doskonała propozycja na upalne dni, na schłodzenie i wytchnienie dla amatorów kąpieli wodnych i słonecznych w każdym wieku.

Nasz odkryty basen jest niewątpliwie największą atrakcja dla najmłodszych, którzy w naszym ośrodku mogą bezpiecznie korzystać z kąpieli, będąc pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników. W przerwach dzieciaki mogą skorzystać z kolorowego placu zabaw, który przygotowaliśmy w ostatnim czasie specjalnie z myślą o nich. Na terenie wokół basenu są dostępne leżaki. Zapraszamy również do kawiarnii z ogródkiem zewnętrznym, gdzie serwujemy dla Państwa pyszne domowe ciasta, lody oraz aromatyczną kawę a także przekąski i zimne napoje. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi innymi dostępnymi atrakcjami na naszym terenie. Polecamy wypoczynek z noclegiem i wyżywieniem.

Na smakowite dania z grilla zapraszamy do naszego drugiego ośrodka, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie. Jurajska Przystań ma również wiele atrakcji do zaoferowania dla Gości. Bezpośredni dostęp do Zalewu Poraj z własnym pomostem dla jednostek pływających i wypożyczalnią sprzętu pływającego jest niewątpliwie dobrą propozycją dla amatorów sportów wodnych i aktywnego wypoczynku.

Okoliczne atrakcje z pewnością zainspirują naszych Gości do zwiedzania, wycieczek krajoznawczych i aktywności na świeżym powietrzu. Jura Krakowsko- Częstochowska jest atrakcyjna o każdej porze roku, ale latem zachwyca wyjątkowo. Piękne krajobrazy z krasowymi zabytkiami przyrody są "udekorowane" bogactwem zielonej i ukwieconej flory, co sprawia, iż prezentują się niezwykle atrakcyjnie na pamiątkowych fotografiach z wakacji.

Serdecznie zapraszamy na udany, letni wypoczynek nad Zalew Poraj, na Jurę Krakowsko- Częstochowską!