JUROMANIA - Święto Jury Krakowsko - Częstochowskiej

Juromania, Olsztyn koło Częstochowy, Jura Krakowsko Częstochowska

Leśna Radość zaprasza Juromaniaków na weekend.

Polecamy atrakcyjne pakiety wypoczynkowe!

W najbliższy weekend odbywa się wielkie święto Jury Krakowsko - Częstochowskiej - "JUROMANIA", która odsłania największe zalety historyczne, kulturowe oraz gastronomiczne tego wyjątkowo pięknego, polskiego regionu.

Jura Krakowsko-Częstochowska to nie tylko tajemnicze zamki położone na Szlaku Orlich Gniazd, to niezwykle urozmaicona kraina, gdzie można podziwiać urokliwe, naturalne krajobrazy, zwiedzać obiekty historyczne i sakralne oraz korzystać z różnych form aktywności (wspinaczka, wycieczki piesze i rowerowe). Wachlarz atrakcji, które oferuje Jura, jest niezwykle szeroki: od rozrywki i zabawy, przez kulturę, edukację, aż po sportowe emocje i odpoczynek, czy relaks na łonie przyrody.

Z roku na rok popularność JUROMANII systematycznie wzrasta i przyciąga tu tysiące pasjonatów historii, amatorów zarówno aktywnego wypoczynku jak i błogiego lenistwa w otoczeniu urokliwych walorów przyrodniczych Jury Krakowsko - Częstochowskiej.

JUROMANIA jak co roku szykuje prawdziwą ucztę wrażeń. Bogactwo tego rgionu to malowniczo położone na skałach wapiennych zamki i warownie, które są doskonałą inscenizacją dla organizacji turniejów rycerskich i pokazów historycznych. Uczestnicy imprez mogą w średniowiecznym klimacie wziąć udział w licznych warsztatach i zajęciach edukacyjnych oraz degustacjach regionalnej kuchni. Na aktywnych czekają wspinaczki pod okiem instruktorów, rajdy i wycieczki z przewodnikiem.

LEŚNA RADOŚĆ zlokalizowana na Jurze, nieopodal malowniczo położonego Zalewu Poraj to doskonała baza noclegowa dla Juromaniaków. Lokalizacja obiektu umożliwia szybki dojazd na to wydarzenie.


PAKIET ZAWIERA:
•    2 noclegi w terminie 18 – 20.09.2020
•    Śniadania w bufecie* (7:00 – 10:00)
•    Obiadokolacje w bufecie
•    Korzystanie z atrakcji obiektu: sauny, kręgielnia, siłownia, sala fitness, kort tenisowy (balie kąpielowe – na naszym drugim ośrodku JURAJSKA PRZYSTAŃ oddalonym o 1 km)
•    Bezpłatny parking i Wi-Fi

CENNIK PAKIETU (2 doby):
  Pokój 2-osobowy     350 zł
  Pokój 3-osobowy    500 zł
  Pokój 4-osobowy    600 zł
  Dziecko 0 – 4 lat bez osobnego miejsca do spania GRATIS

Leśna Radość zaprasza Gości na wyjątkowo atrakcyjny weekend na Jurę Krakowsko - Częstochowską!

W przypadku braku wolnych miejsc noclegowych polecamy nasz drugi ośrodek Jurajska Przystań zlokalizowany również w Jastrzębiu k/Poraja z bezpośrednim dostępem do Zalewu Poraj.