Atrakcyjny weekend za pół ceny

Weekend za pół ceny. Noclegi- pokoje z łazienkami - 50% rabatu. Leśna Radość. Jura Krakowsko- Częstochowska. Poraj

Wiosenny wypoczynek na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej

Noclegi w wygodnych pokojach z 50% rabatem!

Leśna Radość przyłączyła się po raz drugi do VIII edycji ogólnopolskiej akcji:
POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY!
Udzielamy 50% rabatu na naszą ofertę noclegową w dniach: 20 - 22 marca 2020r.

Rozległy teren naszego ośrodka z siecią licznych ścieżek spacerowych wkomponowanych w sosnowe pachnące otoczenie oraz atrakcyjny malowniczy Zalew Poraj znajdujący się w bliskim sąsiedztwie z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom spacerów i spokojnego wypoczynku, szczególnie w pogodne wiosenne dni. Amatorów aktywnego wypoczynku z pewnością ucieszą dodatkowe atrakcje na terenie Leśnej Radości. Strefa Rozrywki wyposażona jest w dwa tory do gry w kręgle, bilard, cymbergaja, darta. W Strefie Fitness znajdują się w sauny (sucha i parowa), sala do odpoczynku, balia i prysznice do schłodzenia oraz mini siłownia. Na terenie funkcjonuje również ogólnodostępna kawiarnia, która serwuje przkąski, desery, lody i napoje oraz drinki.

Wygodne noclegi w sercu Jury Krakowsko - Częstochowskiej są wyśmienitą bazą wypadową do wycieczek krajoznawczych po malowniczym Szlaku Orlich Gniazd. Przytulne pokoje z łazienkami zlokalizowane są w dwukondygnacyjnych pawilonach, wszystkie pokoje posiadają osobne balkony z atrakcyjnym widokiem na sosnowe, leśne otoczenie. Na terenie ośrodka jest dostępny bezprzewodowy dostęp do internetu WiFi i jest nieodpłatny. Goście mogą również nieodpłatnie skorzystać z parkingu. Nasz ośrodek jest przyjazny dla zwierząt. Istnieje możliwość rezerwacji pobytu dla czworonogów po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownikiem obiektu.
Leśna Radość to idealne miejsce na udany wypoczynek i wygodny nocleg na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej; wyjątkowo tylko w ten marcowy weekend dostępne za pół ceny!

W przypadku braku miejsc noclegowych zapraszamy do naszego drugiego obiektu Jurajska Przystań, który zlokalizowany jest nieopodal i posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Poraj z własnym pomostem dla jednostek pływających. Jurajaska Przystań również uczestniczy w akcji: Weekend za pół ceny.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowo promocyjnej oferty noclegowej - 50% w naszych obiektach w Jastrząbiu koło Poraja.

Powitaj wiosnę na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej!
POLSKA ZOBACZ WIECEJ!