„WYPOCZYNEK BLISKO NATURY”

Idealne miejsce do wypoczynku i relaksu w ciszy i spokoju, w otoczeniu urokliwej przyrody o każdej porze roku.

Witamyw Leśnej Radości

Nasz ośrodek jest położony w Jastrzębiu koło miejscowości Poraj na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. To wyjątkowe miejsce stworzone dla wszystkich, którym marzy się wypoczynek w otoczeniu lasu, urokliwych zakątków przyrody, z dala od wielkomiejskiej wrzawy. Dzięki bogatej ofercie rekreacyjno-rozrywkowej nasi Goście mogą być pewni, iż spędzony tutaj czas będzie atrakcyjną i przyjemną odskocznią od codziennych trosk.
Rozległy zielony teren naszego ośrodka, liczne atrakcje (między innymi: basen zewnętrzny, kort tenisowy, boiska do siatkówki, koszykówki, sauny, kręgle) wygodne noclegi w przytulnych pokojach oraz dobra kuchnia zapewnią udany wypoczynek na łonie natury.

f logo RGB Blue 114 Znajdź nas na Facebooku!

Summer Grill

Rezerwacja: + 48 539 777 436

Organizujemy imprezy okolicznościowe

Leśny klimat naszego ośrodka, obszerna, wygodna baza noclegowa i odnowiona, atrakcyjnie zaaranżowana sala bankietowa, która może przyjąć 150 osób oraz wyśmienita kuchnia serwująca pyszne potrawy na bazie świeżych, sezonowych produktów to atuty, które predysponują Leśną Radość do organizacji imprez o charakterze zarówno rodzinnym jak i biznesowym. Dodatkowe dwie mniejsze sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem idealnie sprawdzają się przy realizacji szkoleń i konferencji.
Nasz zespół gwarantuje niepowtarzalną, domową i miłą atmosferę, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość obsługi.

BlogAktualności - Wydarzenia

Leśna Radość wita wiosnę

Leśna Radość wita wiosnę

22-03-2024

Witajcie, miłośnicy natury, poszukiwacze wiosennych przygód! Czy już poczuliście ten delikatny powiew wiosny, który pobudza do życia każdą kroplę rosy na trawie i każdy pączek na drzewach? To idealny czas, by odkryć urok Leśnej Radości...

 Dzień Kobiet w Leśnej Radości nad Zalewem Poraj

Magiczny Dzień Kobiet w Leśnej Radości…

11-03-2024

Dziękujemy wszystkim za fantastyczną zabawę z okazji Dnia Kobiet. W dniu 9 marca miał miejsce magiczny wieczór w naszym Ośrodku: szalona zabawa przy dźwiękach największych hitów serwowanych przez super DJ.

LokalizacjaKontakt z nami!

 

Informacje

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu: + 48 539 777 436

ADRES

Leśna Radość
ul. Wojska Polskiego 79
42-360 Jastrząb koło Poraja
telefon: + 48 539 777 436
e-mail: kontakt@lesnaradosc.pl

Lokalizacja