Logo

Odkryty basen w Jastrzębiu koło Poraja

Basen odkryty w Jastrzębiu koło Poraja. Jura Krakowsko-Częstochowska. Zalew Poraj

Letnie orzeźwienie w Leśnej Radości!

Zapraszamy już od 1 lipca 2020r.

Leśna Radość nieopodal Zalewu Poraj uruchamia zewnętrzny basen na świeżym powietrzu. To doskonała propozycja na upalne dni na schłodzenie i wytchnienie dla amatorów kąpieli wodnych i słonecznych w każdym wieku. Nasz odkryty basen ma wymiary: 18 x 8 metrów i jest jedynym dostępnym w tej części Jury Krakowsko - Częstochowskiej. To niewątpliwie największa atrakcja dla najmłodszych, którzy w naszym ośrodku mogą bezpiecznie korzystać z kąpieli, gdyż są pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników (WOPR). Dla dzieciaków właśnie przeznaczony jest dodatkowy mniejszy, płytki brodzik o wymiarach 8 x 6 metrów. Na terenie kąpieliska wydzielony został zielony teren do plażowania, ogrodzony drewnianą palisadą, na którym Goście mogą czuć się swobodnie korzystając z opalania i kąpieli. Na tym terenie są dostępne leżaki, zorganizowany będzie również punkt sprzedaży zimnych przekąsek, napojów i lodów. Kąpielisko spełnia wszelkie wymogi i standardy.

Odkryty basen jest dostępny dla Gości wypoczywających na terenie naszych ośrodków, jak i również dla tych, którzy tylko chcą skorzystać z jednorazowo z kąpieli w Leśnej Radości.

Dla Gości z zewnątrz kąpielisko jest czynne w godzinach: od 9:00 do 12:00 i od 13:30 do 15:30.

Cennik
Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 10 zł - dla dzieci do ukończenia 7 roku życia
Klienci Leśnej Radości i Jurajskiej Przystani, którzy korzystają z noclegów na terenie naszych dwóch obiektów (powyżej 7 dób) mają do dyspozycji basen w cenie pobytu.

Leśne sosnowe otoczenie, sąsiedztwo malowniczego Zalewu Poraj, obszerny zielony teren ośrodka z licznymi atrakcjami oraz wygodna baza noclegowa to zalety Leśnej Radości i sposób na bezpieczny, udany letni wypoczynek nie tylko dla rodzin z dziećmi.

W bliskiej okolicy znajduje się nasz drugi obiekt wypoczynkowy Jurajska Przystań, z bezpośrednim dostępem do zalewu Poraj z własnym pomostem do cumowania jednostek pływających. Na terenie znajduje się mniejszy kameralny basen zewnętrzny oraz balie kąpielowe.

Serdecznie zapraszamy na udany wypoczynek na atrakcyjną o każdej porze roku Jurę Krakowsko - Częstochowską!

Page designed by efektywni