Logo

Leśna Radość czeka na Gości

Leśna Radość na Leśna Radość- Jura Krakowsko- Częstochowska- Jastrząb- Zalew Poraj

Zapraszamy na bezpieczny wypoczynek

Jura Krakowsko - Częstochowska w wiosennym klimacie!

Po długotrwałym okresie wyczekiwania, z przyjemnością możemy zaprosić Państwa do Leśnej Radości.
Wypoczynek w leśnym otoczeniu, z dala od wielkomiejskiej wrzawy z pewnością przypadnie do gustu wszystkim stęsknionym świeżego powietrza i relaksu na łonie natury.
Rezerwujcie już teraz swój wakacyjny pobyt:
telefonicznie: 539 777 436  (od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16) lub mailowo:

DLACZEGO LESNA RADOŚĆ?
- Nasz obiekt wyróżnia wyjątkowa lokalizacja: Jura Krakowsko-Częstochowska, w bliskim sąsiedztwie Zalewu Poraj, z daleka od miejsc publicznych takich jak sklepy czy galerie.

- Dwukondygnacyjne pawilony rozlokowane są w dużych odległościach na obszernym zielonym terenie ośrodka, wszystkie pokoje w pawilonach wyposażone są w prywatną łazienkę, telewizor, lodówkę i czajnik.

- Każdy pokój posiada indywidulany balkon z widokiem na bogatą szatę roślinną i sieć ścieżek spacerowych co daje gwarancję zarówno komfortu, jak i zachowania bezpiecznego dystansu społecznego.

- Nasza lokalizacja to idealne miejsce na wypoczynek dla amatorów beztroskiego leniuchowania na łonie przyrody, jak i również dla tych, którzy cenią sobie aktywny sposób spędzania czasu. Atrakcyjne otoczenie sprzyja organizacji pieszych spacerów i rowerowych wycieczek a bliskość Zalewu Poraj daje możliwości skorzystania z atrakcji motorowodnych. Leśna Radość do doskonała propozycja na wypoczynek dla par, rodzin z dziećmi a także seniorów.

Dołożymy wszelkich starań aby Państwa pobyt w Leśnej Radości na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej był komfortowy i jak najbardziej bezpieczny.

W obliczu trudnego wyzwania jakim jest koronawirus (SARS-CoV-2)informujemy, że na bieżąco monitorujemy doniesienia dotyczące SARS-CoV-2 i dynamicznie zmieniającą się sytuację przez niego wywołaną. Bezzwłocznie wdrożyliśmy środki ostrożności, w celu zapewnienia bezpiecznego pobytu w naszym obiekcie. A także przygotowaliśmy pełną listę konkretnych działań obejmujących wszystkie obszary.
Poniżej zamieściliśmy szczegółowe zasady bezpieczeństwa, które wdrożyliśmy na terenie Leśnej Radości aby zagwarantować naszym Gościom bezpieczeństwo podczas pobytu.

 Bezpieczeństwo

Polecamy również nasz drugi bardziej kameralny obiekt Jurajska Przystań, który zlokalizowany jest również w Jastrzębiu i posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Poraj.

Page designed by efektywni