Malownicza lokalizacja w sąsiedztwie urokliwego zalewu i w głębi sosnowego lasu otwiera przez Państwem wachlarz możliwości aktywnego wypoczynku i relaksu. Tutaj można oddać się przyjemności pływania (czerwiec-wrzesień), pieszej wędrówki czy jazdy rowerem.

Ośrodek to idealna baza wypadowa do pięknych i fascynujących miejsc Jury Krakowsko-Częstochowskiej – raju dla amatorów wspinaczki skałkowej i grotołazów, a także miłośników średniowiecznych zamków.

Dla osób z żeglarskim bakcylem istnieje możliwość wypożyczenia kajaków, rowerów wodnych czy jachtów. Zalew Poraj cieszy się również dużym zainteresowaniem wśród wędkarzy, gdyż czeka tu na nich nie tylko spokojna okolica i mnóstwo ryb, ale także emocjonująca rywalizacja w zawodach wędkarskich.

Niedaleko ośrodka można uprawiać jazdę konną.

Najmłodsi korzystać mogą z basenu, brodzika, placu zabaw i boisk znajdujących się na naszym terenie.

Gościom, dla których aktywność w plenerze nie jest wystarczająca, lub gdy pogoda może ją uniemożliwić, proponujemy atrakcje pod dachem.

W trosce o wypoczynek psychofizyczny zapraszamy na chwilę relaksu w saunie lub łaźni parowej. Dla osób spragnionych rywalizacji i rozrywki mamy do dyspozycji dwutorową kręgielnię, stół bilardowy, stoły pingpongowe, piłkarzyki, automaty do gry (cymbergaj, partdart). W naszej ofercie znajdą Państwo także salę fitness oraz siłownię.